Akavm 2013 Yaz banner
menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Ön sipariş Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
İnsan Kaynakları | Alışveriş Güvenliği | Eşarp Modelleri | Armine | Tek Taş Yüzük Modelleri | Hediye Yağmuru | Bayan Çanta Modelleri | Erkek Çanta Modelleri 
Ürün grupları
Alt Menü 2

Ürün arama
Alt Menü 1

En çok satanlar
im_menu4Armine Eşarp. Armine 9100 - Crocodile
Armine Eşarp. Armine 9100 - Crocodile
Armine Eşarp. Armine 9100 - Crocodile
¨
49,98
im_menu4İndirimli Armine Eşarp - Armine Eşarp - Armine 6070 İpek Eşarp - Pırlanta
İndirimli Armine Eşarp - Armine Eşarp - Armine 6070 İpek Eşarp - Pırlanta
İndirimli Armine Eşarp - Armine Eşarp - Armine 6070 İpek Eşarp - Pırlanta
¨
49,98
im_menu4Doğal İnci Bileklik
Doğal İnci Bileklik
Doğal İnci Bileklik
¨
256,00
im_menu4İndirimli Eşarp - Armine Eşarp - Armine 5183 - Gül Yağmuru
İndirimli Eşarp - Armine Eşarp - Armine 5183 - Gül Yağmuru
İndirimli Eşarp - Armine Eşarp - Armine 5183 - Gül Yağmuru
¨
49,98
im_menu4SELLİNİ ÇANTA - LONDRA SERİSİ - CHARISMA
SELLİNİ ÇANTA - LONDRA SERİSİ - CHARISMA
SELLİNİ ÇANTA - LONDRA SERİSİ - CHARISMA
¨
58,65
im_menu4Sellini Çanta - Paris Özel Seri - Peri Masalı
Sellini Çanta - Paris Özel Seri - Peri Masalı
Sellini Çanta - Paris Özel Seri - Peri Masalı
¨
58,65
im_menu4Sellini Çanta - Moda Haftası Özel Seri - Merry Red
Sellini Çanta - Moda Haftası Özel Seri - Merry Red
Sellini Çanta - Moda Haftası Özel Seri - Merry Red
¨
63,74
im_menu4İndirimli Armine Eşarp - Armine 5569
İndirimli Armine Eşarp - Armine 5569
İndirimli Armine Eşarp - Armine 5569
¨
49,98
im_menu4Gunun Surpriz Indirimi - Armine Eşarp - Armine 5860 - Hanedan
Gunun Surpriz Indirimi - Armine Eşarp - Armine 5860 - Hanedan
Gunun Surpriz Indirimi - Armine Eşarp - Armine 5860 - Hanedan
¨
49,98
im_menu4Fırsat Ürünü - Sezon Sonu İndirimi - Ugoza Eşarp - Vual İpek Eşarp - Peri Masalı
Fırsat Ürünü - Sezon Sonu İndirimi - Ugoza Eşarp - Vual İpek Eşarp - Peri Masalı
Fırsat Ürünü - Sezon Sonu İndirimi - Ugoza Eşarp - Vual İpek Eşarp - Peri Masalı
¨
29,99
Tüm liste
Alt Menü 4

Bayan Çanta Modelleri

Çanta sektöründe dünya devleriyle yarışan yerel bir markamız var. Türkiye onu Aşk-ı Memnu adlı televizyon dizisine sponsor olmasıyla tanıdı. Hanımlar dizide kullanılan çantaların hangi marka olduğuna dair forumlarda defalarca tahminlerde bulundular. Halbuki bu bir sır değil. Bahsettiğim marka Sellini. Bakınız: Sellini Elegance.

Sellini, klasik tarzda çantalar üretmekle birlikte spor kıyafetlerinizi muhteşem bir şekilde tamamlayan çantalar da üretiyor. İş kadınlarından özel davetlere katılan ev hanımlarına, üniversite öğrencilerine kadar çok zengin bir kitleye hitap ediyor. Tasarımcılar tahminimce Avrupa modasınden ziyadesiyle etkilenmiş olacaklar ki ürettikleri çantaların her bir kıvrımında bu esintiyi görmek mümkün. Bakınız: Sellini Iconic ve Elegance.

AKAVM' de sessiz sedasız satış fırtınası koparan bir marka daha var: Rosa Çanta. Bu çantaları kışlık botlarınızla birlikte kullanmanızı tavsiye ederim. Attığınız her adımda bana dua edeceksiniz :) Rosa daha çok spor tarzda çantalar üretiyor. Keskin renkler kullanmaktan da çekinmiyor. Bu konuda oldukça başarılı. Desenleri renkleri öyle bir sunuyor ki göze batmayan ama orada olduğunu belli eden muhteşem bir moda ikonu olarak etrafta boy gösterebilirsiniz. Rosa bu sezon harika bir cüzdan kreasyonu da sundu. Ekose desenli cüzdanlar hem kullanışlı hem de çok şık. Sürekli çantanızdan çıkarıp birilerine para verme isteği uyandırması eleştirebileceğim tek yönü. :)

AKAVM' de çok yakında farklı çanta markalarını da bulabileceksiniz.

Eşarp sektöründe yakaladığı başarıyı çanta modelleri ile de sürdürmek isteyen Armine muhteşem bir çanta kreasyonu oluşturdu. Sezonun çanta trendlerini yansıtmakla birlikte makul fiyatıyla da müşterilerini memnun eden Armine'yi yeni ürün grubundaki başarısından ötürü tebrik ederiz. Armine çanta modellerini sitemizden satın alabilirsiniz.

Aker de bu sene çıtayı yükseltme kararı alan markalarımızdan. Çanta modelleri muhteşem. Yakında sitemizden satın alabileceğiniz Aker çanta modelleri farklı mecralarda daha ilk günden en çok haber olan aksesuarlardan.

Armine ve Aker'i ürün yelpazelerini genişletmekten ziyade bunu yaparken kalitelerinden ödün vermedikleri için tebrik ederiz.

Çanta Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

1. Vücut tipinize uygun çanta almaya özen gösteriniz. Minyon tipli hanımların büyük çanta modellerini tercih etmemeleri daha iyi olur, çünkü bu, onları daha da minyon gösterecektir. Aynı şekilde uzun boylu kadınlar küçük çantaları tercih etmemelidirler, bu da onları olduklarından daha uzun gösterecektir. Bu kurala uyan bir örnek de kilolu hanımlar... Kiloluysanız küçük boy çanta kullanmaktan kaçının, sizi olduğunuzdan daha geniş gösterecektir.

2. Mevsim özelliklerini ve kıyafetlerinizi dikkate alınız.

3. Ürün özelliklerinin ihtiyaçlarınıza cevap vermesine dikkat ediniz. Örneğin; çantada güvenlik kaygılarıyla ekstra olarak fermuarlı bir iç cep arıyorsanız seçenekleriniz çok fazla. Ya da çantanızı ne taşımak için kullanacaksanız ona göre ürün alınız. Dosya, çocuklarınızın eşyalarını veya sadece makyaj malzemesi taşımak için çanta alıyorsanız bunları göz önünde bulundurunuz. 

4. Ürün ayrıntılarında belirtilen aksesuarların siparişinizin yanında verildiğinden emin olunuz.

5. Mutlaka fiyat araştırması yapınız. 

6. Herşeyden önce sizin tercihiniz çok önemli, kendinize yakışanı alınız. Modayı takip edeceğim derken iddialı ürünleri kullanarak alakasız bir imaj sergilememelisiniz. Her çanta her kıyafete yakışmayabilir. Kırmızı tonlar içeren kışlık bir botu, kırmızı ve yakın tonlarında süet deri bir çantayla muhteşem bir şekilde tamamlayabilirsiniz ancak bu her zaman kırmızı kırmızı ile iyi gider anlamına da gelmez. Özetle, kendinize yakışanı alınız. Kararsızsanız bir arkadaşınızdan görüş alınız. (Bu kişi ürünün satıcısı olmasın.  :)

7. Çantanızın dikişlerini mutlaka kontrol ediniz.


Çanta Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

1. Kullanmadığınız çantaları tekrar kullanacağınız güne kadar rafa kaldırırken içerisine gazete kağıtlarından destek yapınız. Böylece şeklini muhafaza edecektir.

2. Çantalarınızı asla çamaşır makinesinde yıkamayınız. Çantanızı ıslak bir bezle oval hareketlerle temizleyiniz.

3. Deri çantalarınızın rengini muhafaza etmesi için en azından üç ayda bir badem yağıyla cilalanması işinizi görecektir.

4. Çantalarınızı aşırı yüklemeyiniz. Bu, şeklinin bozulmasına sebep olabileceği gibi sizin için de zararlıdır.

5. Çantalarınızda asla kesici cisim taşımayınız. Aynı şekilde bu da hem sizin hem de çantanızın sağlığı açısından son derece tehlikelidir.

6. Çanta sizin kişiliğinizin veya iç güzelliğinizin yansıması falan değildir. Yanlış bir tercih yüzünden rüküş bir görüntü sergileyen bir insan sadece yanlış bir tercih yapmıştır, zayıf bir kişiliğe sahip değildir. Ticari kaygılar dolayısıyla bu tür söylemlerle sizi etkilemeye çalışanlara itibar etmeyiniz.

Hayırlı alışverişler...

AKAVM 
           
MODA EDİTÖRÜ


SİZDEN GELENLER

Ayşe Tuna | İstanbul  | Yaş: 32
Öncelikle sizi tebrik etmek istiyorum. Çantalarınız harika. Sellini The Oxford Style tam aradığım gibi. Piyasada o kadar çok ürün var ki, bir o kadar da moda sitesi... Takip etmekte zorlanıyorum. Bazen kafam karışıyor aceba bu ürün yaşıma uyar mı diye ama sanırım herşey kendimle ilgili. İnsan biraz da kendisi için giyinmeli.

Zehra Binici | İstanbul  | Yaş: 24
Tam dört adet Rosa çantam oldu. Birinden de aceba hata mı ettim diye endişe etmedim. Kışın kırmızı kullanılır mı diyen arkadaşlarım -laf aramızda- kıpkırmızı oldular :) Farklı markalar da getirmenizi rica ediyorum.

Fatma Kiremitçi | Elazığ  | Yaş: 28
Teşekkürler. Ürün ayrıntıları çok açıklayıcı. Tereddüt etmeden sipariş verdim ancak beğendiğim bazı ürünler Ürün Yolda diye çıkıyor. Onları ne zaman getireceksiniz?

                    AKAVM MODA EDİTÖRÜ: Bir aya kadar yeni markalar ve yeni ürünler sitemizde olacak. Bizi takip ediniz.

Derya Sakarya | Ankara  | Yaş: 38
En çok da marka imtiyazına sahip olmak için alakasız ürünler satın alma hastalığımız var. Kızımla bu konuda anlaşamıyoruz. Neyse ki ikimizin de ikna olduğu bir alışveriş sitesi bulduk. Çantalarınız çok güzel. Tüm iyi ürünler satılmış. Devamını bekliyoruz.

Nazmiye Erdoğan | Trabzon  | Yaş: 22
Rosa diye bir markayı ilk kez duydum. Divona adlı ürüne bayıldım. Çantalarda estetikle birlikte kullanışlılık da lazım. Aradığımı bulmama yardım ettiğiniz için ne kadar teşekkür etsem azdır. 

Tarık Büke | Malatya  | Yaş: 33
Eşime hediye almakta hep zorlanmışımdır. Zor beğenen biri olduğundan değil, ben onun için hep en güzelini almak isterim. Evlilik yıldönümümüz (24 Kasım) yaklaşırken "ne alsam" krizlerim tam başlamıştı ki Rosa Divona imdadıma yetişti. Özenli hediye paketiniz için ayrıca çok ama çok teşekkürler. Beni nasıl bir yükten kurtardığınızı bir bilseniz... Hediye seçmekte zorlananlar ne demek istediğimi anlayacaktır ;)

                    AKAVM MODA EDİTÖRÜ: Desenize bu sene farklı olacak. Kararsız kaldığınızda, herhangi bir sorunuz olduğunda Müşteri Destek hattımıza yazınız. Bizzat yardımcı olmaya çalışırız. Müşteri destek hattımıza üst menüdeki Müşteri Hizmetleri sayfamızdan ulaşabilir, taleplerinizi doğrudan bize yazabilirsiniz. Normal şartlar altında hemen, en geç 24 saat içinde talebinize cevap veririz.

Ayşenur Bilendi | Ordu  | Yaş: 27
Doğum günümde eşim risk alarak bana bir çanta almış. Normalde bu işlerden hiç anlamaz. Sanırım sizden fikir almış. Rosa Newyork Serisi - No Stop, resmen bayıldım. Parmaklarım sürekli çantanın üstünde. O kadar tatlı bir dokunuşu var ki. Eşim "çanta tacizcisi" diye benimle dalga geçiyor  :) Hediye paketiniz için ayrıca çok ama çok teşekkürler...

Emine Karaca | İstanbul  | Yaş: 38
Sellini çantalar çok şık. Yeni modellerinizi bekliyorum.

                            AKAVM MODA EDİTÖRÜ: Yeni ürünler geldi. Özellikle Laluna serisine mutlaka bakınız.  Not 2: Laluna Serisi yoğun ilgi sebebiyle hemen tükendi. Stoklarımızda sadece Laluna Ocean mevcuttur.

Didem Kılıç | Ankara  | Yaş: 21
Rosa Manhattan çanta katalogda göründüğünden çok daha güzel. Yeni fiyat kampanyalarınızı heyecanla bekliyorum.

Aslı Kara | Manisa  | Yaş: 28
Sellini Laluna serisi çabuk tükenmiş. N'olur yenilerini getirin.

Merih Özcan | Niğde  | Yaş: 36
Sellini Elegance modelini almaya karar vermiştim, stokta vardı. Akşam sitenizi tekrar kontrol ettim, tükenmiş. Çok satan modellerden fazla getirirseniz sevinirim. Aynı modelden almak isteyen arkadaşlarım da hayal kırıklığına uğradı.

                    AKAVM MODA EDİTÖRÜ: Hayal kırıklığına uğradığınız için üzüldüm ancak çoğu zaman sitemizde tükenen ürünler firmanın stoklarında da kalmamış oluyor. Sellini Elegance modeli, örneğin, uzun zamandır firmanın stoklarında yok. Satışa sunulursa ilgilenen herkese tek tek e-posta ile cevap göndereceğiz. Müşterilerimizin bazıları sipariş vermek için sezon sonunu bekliyor :) fiyatı düşer de ucuza alırım diye ancak sezonun en iyilerini sezon sonunda görmek maalesef mümkün olmuyor.

 
İnsan Kaynakları | Alışveriş Güvenliği | Garanti Koşulları | Bayilik Başvurusu | Teslimat / Sevkiyat | Arıza Bildirim / Takip | Eşarp Modelleri | Armine 2013 2014 Sonbahar Kış Sezonu | Havale bildirim formu | Eşarp Nasıl Bağlanır? | Armine 2013 Sonbahar Kış Eşarp Modelleri | Aker 2012 Sonbahar Kış | Armine | Armine 2012 Sonbahar Kış | Armine Eşarp | Aker Eşarp | Pierre Cardin Eşarp | Bayan Çanta Modelleri | Armine 2012 ilkbahar yaz | Armine Satın Al | Çanta Satın Al | Karaca Eşarp | Ugoza Eşarp | İndirimli Aker | Burberry Eşarp | Armine | Armine Giyim | Aker Giyim | Tek Taş Yüzük Modelleri | Hediye Yağmuru | Tedarikçimiz Olmak İster misiniz? | Bayan Çanta Modelleri | Armine | Aker 
AKAVM.COM SANAL MAĞAZACILIK
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 16 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 9519076
 

AKavm, akıllı ve kaliteli alışveriş demek. Kurulduğumuz günden beri sevilen eşarp, çanta ve aksesuar modellerini en uygun fiyatlarla satışa sunmaya özen gösteriyoruz. Tesettür giyim tarzını benimsemiş bayanların tercihlerine odaklanarak işe başladık. Şu haliyle ise AKavm her türlü giyim tarzına uygun üç binden fazla çanta, eşarp ve takının bulunduğu büyük bir alışveriş sitesi. Eşarp, şal, etol eşarp, çanta, cüzdan ve daha bir çok ürünü sitemizden 12 taksitle veya kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebilirsiniz. Armine, Aker, Kayra, Pierre Cardin, Karaca Eşarp gibi en sevilen markaların %100 ipek eşarp modellerinin yanı sıra çanta modasında fırtınalar estiren Sellini, Nova ve Zoopa gibi markaların rengarenk çanta modellerini sitemizden sipariş verebilirsiniz. En iddialı olduğumuz ürün gruplarından biri hiç kuşkusuz Eşarp reyonumuzdur. Armine, Aker, toplu sms , Cacharel Şal ve Eşarp, Ugoza, Karaca eşarp markalarına ait vual ipek eşarp modelleri de sitemizde satılmaktadır.

Neticaret®eticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.